bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
previous arrow
next arrow
Slider
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Výhřez dělohy, kýla - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez operace

1 odpověď
(stránka otevřena 240x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující: Dobrý den, mohu prosím poprosit také o složení směsi na vyhřezlou dělohu. Psal jste jedné paní, že máte recept na dobrou směs na výhřez dělohy a že jí ho zašlete. Měla jsem po druhém porodu výhřez 3. stupně, zlepšil se po roce sice na výhřez 2. stupně, je mi ale teprve 40 let a po porodu jsem již skoro 3 roky. Piji čaj z kontryhele a masíruji si břicho tinkturou z kokošky pastuší tobolky. Dále jsem užívala 2 měsíce tinkturu na podporu sleziny Probuzení energie. Co dalšího by prosím ještě pomohlo? Samozřejmě kromě cvičení na pánevní dno, které praktikuji min. 3x denně. Také jsem zhubla 7 kg, nyní mám dle tabulek BMI ideální váhu 64kg na 173cm výšky. Občas si také dělám sedací koupel v řebříčku + někdy přidám i měsíček a mochnu husí. Pokud byste věděl, co by pomohlo i ze stravy budu také ráda. Zatím se snažím jíst třešně, višně, masové vývary, pohanku… co dále prosím. Může být na vině i dědičný nedostatek kolagenu? V rodině máme varixy, kýlu… Já mám prý také i kýlu mi řekl gynekolog, na kýlu jsou bylinky stejné jako na výhřez dle Marie Treben jsem našla. Jsem zdravotní sestra, myslíte si, že se můj zdravotní stav zlepší natolik, abych se mohla k této práci vrátit? Pokud se vaz dělohy utrhnul při porodu (to prý gynekolog nemůže vyloučit) pomohl by třeba Janův olej si mazat na podbřišek na zahojení vazu nebo kostival obklad na podbřišek? Po sebemenší námaze mi vyhřezává čípek děložní ven z těla už je to skoro 3 roky. Operaci mi lékař nedoporučil z důvodu mnohých rizik a také se to prý vrací. /nik moči nemám, ale pop prvním porodu jsem měla. Jsem i po operaci varixů a mám i hemeroidy, jestli i to s tím může souviset. Moc Vám děkuji za odpověď a za každou pomoc a radu. Bylinkám věřím 100% i na vážné nemoci a už mě i mé rodině pomohly mnohokrát tak věřím, že i tento můj problém zcela vyléčí.

Děkuji a jsem s pozdravem.

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Dle TČM pokud má žena pokleslou dělohu, je přičinou slabost sleziny (rozumějte energetické oslabení).
I varixy a kýla ad. příznaky co uvádíte jsou způsobené slabou slezinou - tzn. vše na Vás sedí.

Jak si posílit slezinu léčivými rostlinami, medicinálními houbami a také stravou uvádíme v přednášce, která je ke stažení zde:
https://webinarezlouky.cz/webinare-sp/online-prednaska-jak-ovlivnit-zenske-zdravi-bylinami-a-stravou-od-prvni-menstruace-po-klimakterium-detail

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.