bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
previous arrow
next arrow
Slider
Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Vyléčená rakovina prostaty, karcinom, nádor prostaty - byliny, bylinky jako prevence recidivy

1 odpověď
(stránka otevřena 3697x)

Dotaz:

2010 jsem rakovina prostaty, ozáření - cT3b cNO MO, GS 4+5=9, PSA 6.8, high risk. od ozáření až do poslední kontrola (jsem sledován a chodím co 3 měsíce na kontroly PSA prostaty.)


11.11.15 mám PSA prostaty nulovou, naposled 0,19


29.4.15 mi byla provedena kontrolní vyšetření a to magnetická resonance MR a vyšetření skeletu. MR pánve ukázala: prostata lehce nehomogenní, vel. 41x33x33, na DWI bez okrsku restrikce difuze, po k. I. je sycená rovnoměrně. Ohraničení prostaty ostré. Semenné váčky přiměřeného tvaru a velikosti, signál pravidelný, není patrná patol. infiltrace. Pánevní LU a zobrazené paraaortokavální uzliny nezvětšené.
Závěr MR vyšetření: bez zjevného meta postižení, výsledek skeletu. Závěr není průkazný pro metastatické postižení skeletu.


Mohu v takovémto stavu (operovat mne nechtěji, že nevěří, že se nádor vrátí) užívat léčivku v kapkách (na čaje nejsem dost pečlivý), raději mám kapky je to jednodušší pro užívání. Vrbovku malokvětou, zda by to bylo vhodné k doléčení. Přece jen mám PSA 0,19 - což onkologové označují za nízké PSA. A v případě, že bych ji užíval kolik kapek denně bych měl brát a jak dlouho ji užívat. zda by mi to v takovém stavu v jakém jsem již 5 let pomohlo, nebo bych to měl užívat stále.


Byl bych Vám moc vděčný za odpověd. Petr Blažek.


Vím, že odpovidáte E-mailem. beru ještě Graviolu, hořká merunková semínka, a podle možnosti javorový sirup se sodou. a celou dobu oxidanty. ještě jednou se omlouvám a děkuji za odpověd, je top pro mne dost důležité.

Odpověď na dotaz:

Zdravim jake bylinky se pouzivaji na podpurnou lecbu rekoviny prostaty?
Dekuji za kladnou odpoved