bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
previous arrow
next arrow
Slider
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Vysoký krevní tlak, únava, zimomřivost - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 126x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore!

Ráda bych se s Vámi poradila jak na vyšší tlak. Chytly mně záda, bolest vystřelovala až do břicha, třísel a žeber, šla na kontrolu- výsledek ASI to mate od zad…

Ale přitom měření tlaku a tlak ukazoval 150/80, může to být od bolesti? Je fakt, že poslední dobou se mi často zamotá hlava, ale hned to odezní. Jsem nějaká unavená a vyčerpaná a bývá mi zima, stres? Prosím jak nejlépe naložit s tímto vším? Na výsledky krve čekám. Břicho je jako po namožení a záda jak kdy-bedra, esíčko.

Mockrát děkuji a přeji Vám krásný den.

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na vysoký krevní tlak (hypertenze, hypertenzní choroba, hypertenzní nemoc) doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) :
HLOH OBECNÝ květ, JMELÍ BÍLÉ listy sbírané v březnu, LÍPA SRDČITÁ květ, SRDEČNÍK LÉKAŘSKÝ kvetoucí nať, ŠIŠÁK BAJKALSKÝ kořen.

Co se týče únavy, ta je vždy spojena s ledvinami. V nich je naše životní síla a právě ony jsou bateriemi našeho těla. Jak posílit ledviny se dozvíte ve webináři (videu) na http://www.WebinarLedviny.cz. Video si stáhněte do počítače a podívejte se na něj. Má cca. 3 hodiny a je velmi zajímavé. Ledviny v těle ovlivňují mnoho věcí - mj. i stav velkých kloubů a bederní páteře.
Ruku v ruce s únavou jde také úprava dietetiky. Můžete se poradit s mou kolegyni nutriční terapeutkou http://www.ZuzanaSvedova.cz nebo se podívejte na video (vizte výše), kde o zdraví ledvin hodně mluví stran stravy.

Zimomřivost je často spojena s hormonální dysbalancí. Nejč. jde o problém s hormony štítné žlázy a/nebo pohlavní hormony. Nechte si udělat hladinu T3, T4, TSH z krevního séra (u svého praktického lékaře).

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz />
Pokud byste měla zájem o bylinnou tinkturu na Vámi uvedené potíže, je možné se mi ozvat na messenger
http://www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.