Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Vyšší děložní sliznice - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 427x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující:
Je mi 48 let a loni v srpnu jsem byla na kyretáži, všechno bylo v pořádku až do letošního září, kdy jsem byla na prevenci na gynekologii a maličko jsem krvácela během ovulace a paní doktorka, že už mám zase o něco vyšší sliznici a žene mě znovu na kyretáž, což se mi nechce… zhlédla jsem Váš webinář zdraví ženy, kde mluvíte právě i vyšší sliznici a doporučujete na ní jestřábník chlupáček… na Vašem eshopu jsem nenašla a proto bych Vás chtěla poprosit o namíchání tinktury. Dívala jsem se i jinde, ale všude u této byliny píší, že je na močové cesty, tak nevím jestli tinkturu nedělají jinak a je určena k jiným účelům. Jinak z přednášky jsem si udělala mnoho výpisků a byla velmi zajímavá a poučná.

Děkuji a jsem s pozdravem. Ilona
MUDr. Zbyněk Mlčoch

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na vysokou děložní sliznici a prevenci nutnosti kyretáže dělohy doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) :
JESTŘÁBNÍK CHLUPÁČEK kvetoucí nať 50%, DIVIZNA květ 10% (je jedno která divizna), TOPOLOVKA květ 10%, ROZMARÝNA nať nebo kvetoucí nať 10%, KONTRYHEL nať 20%.

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz />
Pokud byste měla zájem o bylinnou tinkturu na Vámi uvedené potíže, je možné se mi ozvat na messenger
http://www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.