bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
previous arrow
next arrow
Slider
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

žena -84let /potíže s chůzí /leukémie/borelióza/bércové vředy

0 odpovědí
(stránka otevřena 190x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující:

jedná se o mou maminku /84let, která má několik diagnóz a mnoho zdravotních problémů a potíží, od kterých bych jí rád pomohl, třeba i částečně, skrze vaši bylinkovou léčbu.

Maminka z toho, co považuji za podstatné uvedu, že prodělala boreliózu, má špatnou slinivku a "léčí se" dlouhodobě s lehčí formou leukémie. Dále špatně spí a má chronickou žilní nedostatečnost nohou, kterou ovšem máme v rodině asi jako dědičnou, přesto se obávám brzkých bérc. vředů.

Má předepsáno množství léků, každý rok antibiotika a to opakovaně, kožní problémy na dekoltu a obličeji, které se řeší kortikoidy, léky na spaní a mnoho dalších léků.

V roce 2016 náhle přestala být schopna normální chůze, přičemž před tím chodila běžně několik km denně. Říká, " nyní chodí jako na vzduchových polštářcích v chodidlech, " přesto se snaží každý den ujít alespoň jeden km, ale je v chůzi nejistá, pomalá, "šourá nohama", jak říká.

Je pro ni důležitá psychická pohoda, optimismus… asi jako pro nás všechny. Já se jí snažím pomoci reflexní terapií, která sice funguje, ale nestačí to.

Prodělala mnohá vyšetření, ani neurolog (vyšetření CT) bohužel nezjistil příčiny problémů s chůzí. Je to logické, protože běžný doktor léčí konkrétní následky a zřídkakdy chápe příčiny, navíc řeší následky jen ve své specializaci a nedívá se na člověka jako celek.

Přikládám seznam léků které užívá a aktuální výsledky vyšetření z hematologie.
Léky :
Diamizin Gurmar
Iberogast kapky
Canephron tablety
Larypront tablety
Probiosan tablety
Lexaurin tablety
Dithiaden tablety
Stilnox tablety
Betaloc SR tablety
Prestarium NEO combi tablety
Panzynorm forte
Ascorutin tablety
Amoksiklav tablety
Bepanthen
Xémose Uriage
Zenaro tablety

Děkuji a jsem s pozdravem.
1619031869_nález hematologie 20.4.2021.jpg