Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Zlatý stafylokok v ráně - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 212x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující:
Velmi pekne prosime o radu. Otcovi spuchla ruka od lakta dole. Nevedeli co s tym. rtg ok. vysoke crp. Po tyzdni narezali ruku pri lakti vytlacili hnis. nechali vyvod na odtekanie. Uz berie tretie ATB a teraz zistili, ze sa tam zaniesol zlatý stafylokol. Este raz mu to maju zajtra otvorit a cistit. Proosim o radu ako mozemr napomoct hojeniu a celkovo, zbaveniu stafylokoka. Bojime sa o ruku.
Ďakujem moc vopred za radu


Děkuji a jsem s pozdravem.
MUDr. Zbyněk Mlčoch

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na lokální léčbu zlatého stafylokoka doporučuji jednoznačně PROPOLISOVOU TINKTURU. Na podporu léčby velmi doporučuji MED. Tzn. optimální situace je kombinace propolisové tinktury a medu. Tzn. doporučuji aplikovat, zalepit nebo zavázat, nechat působit. O ránu se starat (čistit) 3x denně, souč. pokaždé i aplikovat výše uvedené.

Pokud chcete ještě více léčbu podpořit, pak může být vhodná aplikace esenicálního oleje z rostliny KAJEPUT STŘÍDAVOLISTÝ, která je také extrémně léčivá, hlavně co se týče patogenů (viry, bakterie).

Pokud by Váš otec měl zájem o propolisovou tinkturu, med nebo esenciální olej z kajepeutu na Vámi uvedené potíže, je možné se mi ozvat na messenger http://www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.