bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
previous arrow
next arrow
Slider
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
Dr. Mlčoch bude v poradně odpovídat 28. a 29.1. odpoledne a 31.1.2021 celý den.

 

Žluč v žaludku - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

3 odpovědi
(stránka otevřena 462x)

Dotaz:

Dobrý den pane doktore. Hledala jsem na stránkách a nenašla jsem, jdu vás proto poprosit o radu pro dceru moji kamarádky. Duodenogastrický reflux. Doktoři neví co sní. Sama se objednala na vyšetření, na které jde až v září. Je slabá, hubená, třese se. Neustále zvrací, průjem. V žaludku ji byla zjištěna žluč. V sobotu ji vezu Švédské kapky, jestli ji pomohou. Co by jste prosím doporučil. Moc děkuji za odpověď a případnou radu.

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Doporučji následující směsnou tinkturu na žluč vracející se do žaludku (současně slouží na překyselení žaludku) :
PELYNĚK ČERNOBÝL 40%, ŠANTA KOČIČÍ 20%, JABLEČNÍK OBECNÝ 20%, MALINÍK 10%, ALOE VERA 10%.

Ze všech výše uvedených rostlin vyrábím bylinné tinktury - http://www.BylinkovyDoktor.cz /> Univerzální dávkování tinktur je uvedeno na http://www.UcinkyTinktur.cz

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.

Odpověď na dotaz:

Dobrý den, mám tento samý problém už skoro 1,5 roku. Je to každodenní trápení s nevolností. Chtěla bych poprosit o radu ohledně směšné tinktury na žluč v žaludku. Mám si tedy pořídit všechny uvedené tinktury, smíchat je dohromady a pak tedy kapat 3x20 kapek? Předem děkuji za odpověď.

Odpověď na dotaz:

Dobrý den, též již půl roku mám problémy se žaludkem. Na gastru zjištěno žlučové jezírko v žaludku. Mohu poprosit o info, jaké byliny koupit a jak užívat? Mockrát předem dekuji!