Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Žluč v žaludku - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

5 odpovědí
(stránka otevřena 2339x)

Dotaz:

Dobrý den pane doktore. Hledala jsem na stránkách a nenašla jsem, jdu vás proto poprosit o radu pro dceru moji kamarádky. Duodenogastrický reflux. Doktoři neví co sní. Sama se objednala na vyšetření, na které jde až v září. Je slabá, hubená, třese se. Neustále zvrací, průjem. V žaludku ji byla zjištěna žluč. V sobotu ji vezu Švédské kapky, jestli ji pomohou. Co by jste prosím doporučil. Moc děkuji za odpověď a případnou radu.

MUDr. Zbyněk Mlčoch

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Doporučji následující směsnou tinkturu na žluč vracející se do žaludku (současně slouží na překyselení žaludku) :
PELYNĚK ČERNOBÝL 40%, ŠANTA KOČIČÍ 20%, JABLEČNÍK OBECNÝ 20%, MALINÍK 10%, ALOE VERA 10%.

Ze všech výše uvedených rostlin vyrábím bylinné tinktury.
Univerzální dávkování tinktur je uvedeno na http://www.UcinkyTinktur.cz

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.

Odpověď na dotaz:

Dobrý den, mám tento samý problém už skoro 1,5 roku. Je to každodenní trápení s nevolností. Chtěla bych poprosit o radu ohledně směšné tinktury na žluč v žaludku. Mám si tedy pořídit všechny uvedené tinktury, smíchat je dohromady a pak tedy kapat 3x20 kapek? Předem děkuji za odpověď.

Odpověď na dotaz:

Dobrý den, též již půl roku mám problémy se žaludkem. Na gastru zjištěno žlučové jezírko v žaludku. Mohu poprosit o info, jaké byliny koupit a jak užívat? Mockrát předem dekuji!

Odpověď na dotaz:

Dobrý den, také mám žlučové jezírko v žaludku. Nevím, jakým způsobem si u Vás tuto směsnou tinkturu na žluč objednat a také jak ji užívat. Mohu tuto směs užívat spolu s omeprazolem a itopridem? A hlavně jak dlouho tuto směs užívat. Děkuji

Odpověď na dotaz:

Dobrý den, také se mi vrací žluč do žaludku. Nevím jakým způsobem tuto tinkturu od vás objednat a jak ji užívat. Celodenní nevolnost a průjem. Moc děkuji za odpověď