Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Žluč v žaludku, žlučové jezírko - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 1749x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Rok po operaci žlučníku se mi objevilo také žlučové jezírko v žaludku. Měla bych zájem o Vaši tinkturu. Nevím jak ji namíchat. Mohu tuto tinkturu užívat spolu s itopridem nebo je mám vysadit před užíváním tinktury? Nevím, jakým způsobem si u Vás tuto směsnou tinkturu na žluč objednat a také jak ji užívat a jak dlouho tuto směs užívat. Držím dietu s léky přes 2 měsíce, pořád mám nevolnost od probuzení, knedlík v krku.

Děkuji a jsem s pozdravem.
MUDr. Zbyněk Mlčoch

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na žlučové jezírko v žaludku neboli regurgitaci žluči ascendentně doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) :
BUKVICE LÉKAŘSKÁ kvetoucí nať, PELYNĚK ČERNOBÝL nať, ŠANTA KOČIČÍ nať, JABLEČNÍK OBECNÝ nať, MALINÍK OBECNÝ list, ALOE PRAVÁ list, VLAŠTOVIČNÍK VĚTŠÍ nať.

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz

Pokud máte problém s polykáním (nejčastěji pocit "knedlíku v krku"), příčina je dle tradiční čínské medicíny v játrech.
Více vizte na http://www.WebinarJatra.cz , kde zmiňuji příčinu a také léčbu.

Můj pocit, že celý Váš problém jsou játra, která máte dle TČM zablokovaná. Jsem si jistý na 90%. Tradiční čínské medicíně se věnuji dlouhodobě a tyto problémy řeším u mnoha lidí.

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.