bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
previous arrow
next arrow
Slider
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

žlučníkový kámen - navazuji na můj dotaz z 15.02.2022

2 odpovědi
(stránka otevřena 198x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující:

navazuji na můj dotaz z 15.02.2022. Předem Vám chci moc a moc poděkovat za veškeré rady a podporu.
Zítra jsem 5 týdnů od propuknutí nemoci Covid, kdy se mí vše rozeběhlo, viz. můj původní dotaz. Dnes je to 15 den, kdy popíjím ráno na lačno Váš žlučníkový čaj. Situace je trochu lepší. Už netrpím takovým nechutenstvím a nevolí k jídlu. Snažím se stravovat stále dietně. Mám stále pocity plnosti, těžkosti, občas cítím takové nafouklé břicho pod pravým žebrem. Bohužel, se mi rozházela stolice. Chodím jednou za 3 dny a v ten den několikrát. Mám za sebou krevní odběry, kde jsou zvýšeny hodnoty S_GMT 0,84 a S_ALT 1,11. Chtěla jsem Vás poprosit, co by jste mi dále doporučil? V žlučníku kámen 2,5 cm. Jak ho rozpustit? Moc Vám opravdu děkuji za vše. S pozdravem, přáním pevného zdraví. Andrea J.

Děkuji a jsem s pozdravem.

Odpověď na dotaz:

Ještě jsem chtěla napsat, že po cca. 10 používání Vašeho čaje, se mi udělali na obličeji v určitých místech boláky. Podle čínské medicíny a obrazu obličeje =) je to v místech, kde se zrcadlí orgán žlučník. Že by nějaké čistění, detoxikace? Děkuji. o: )

Odpověď na dotaz:

Dobrý den, ještě jeden dotaz, jaký názor máte na Chanca Piedra. Je to účinné na ty kameny? Nechci experimentovat a kupovat vše, co se propaguje. Moc díky.