Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Zvětšená prostata, úzkost, nespavost - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 294x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující:

Již nějakou dobu mého tatínka trápí zvětšená prostata a následně prožívá z toho plynoucí úzkostné stavy a trpí nespavostí a stresem ze zhoršujícího se zdravotního stavu.

Jaké lze použít (u vás zakoupit) bylinky či produkty na zlepšení, zejména zvětšené prostaty?

Děkuji a jsem s pozdravem.
MUDr. Zbyněk Mlčoch

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na na léčbu zvětšené prostaty a dále jako prevenci rakoviny prostaty a doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) - vnitřně:
PUPAVA BEZLODYŽNÁ kořen, VRBOVKA MALOKVĚTÁ kvetoucí nať, VRBKA ÚZKOLISTÁ nať, ŠIŠÁK BAJKALSKÝ kořen.

Na zvýšení odolnosti na stres, eliminaci potíží jako jsou např. úzkost, vnitřní třes, podobně jako na stavy depresivního ladění/lehkých a středně těžkých depresí, panik a panických atak doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) - vnitřně:
MUČENKA PLETNÍ nať, CHMEL OTÁČIVÝ šištice, ŠIŠÁK BAJKALSKÝ kořen, VITÁNIE SNODÁRNÁ koře nebo nať (lépe kořen), BAKOPA DROBNOLISTÁ nať, PUPEČNÍK ASIJSKÝ list resp. nať, BAZALKA POSVÁTNÁ nať, ROZCHODNICE RŮŽOVÁ kořen, MEDUŇKA LÉKAŘKÁ nať a KOZLÍK LÉKAŘSKÝ kořen.

Dietetika: potraviny bohaté na hořčík.

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz />
Pokud byste měla zájem o tinkturu na zvětšnou prostatu a prevenci rakoviny prostaty + tinkturu na úzkosti a depresivní ladění Vašeho tatínka, je možné se mi ozvat na messenger
http://www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.