Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Zvýšení imunity po tříleté onkologické léčbě T lymfoblastického lymfomu IV. stadia

1 odpověď
(stránka otevřena 397x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující:
2017 mi byl diagnostikován T lymfoblastický lymfom ve lV. stadiu bez příznaků. Následovalo osm několikadenních chemoterapii, kdy jsem si musela aplikovat růstový faktor na lymfocyty. Po té následovalo 15 ozařování protony a dva roky udržovací léčby a imunosupresivní léčby (200mg Prednisonu 5 dní v měsíci), Methotrexat, Puri-nethol, Biseotol denně.

To způsobilo, že už mi nikdy nenarostla správná hladina lymfocytů, abych netrpěla různými infekty.

Velmi mě to limituje v soukromém i pracovním životě, protože i běžné nacházení přejde do těžkého zánětu dýchacích cest nebo průdušek a léčba je vždy na 14 dní s ATB a další týden ještě cítím, že nejsem v pořádku. CRP mi vždy vystoupá téměř na 100. Podstoupila bych cokoliv, aby se můj stav zlepšil. Vzhledem k tomu, že jsem stále v produktivnim věku a už i bez ID, komplikuje mi celá situace život

Děkuji a jsem s pozdravem.
MUDr. Zbyněk Mlčoch

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na podporu imunity po léčbě T-lymfoblastického lymfomu ve IV. stádiu doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) :
BADYÁN plod s oplodím, ECHINACEA kořen, KOZINEC kořen, SIDERITIS nať, ČUBET BENEDIKT nať, HLÍVA plodnice, LÉKOŘICE kořen, BEZ ČERNÝ květ nebo plody.

Dále doporučuji HÁLKOVOU TINKTURU. Z minulosti mám zkušenost, že výtečně harmonizuje "rozhozenou" imunitu, což je zjevně Váš případ.

Tato směs dobře zabírá i na začátku onemocnění (nachlazení, angína apod.), kdy toto onemocnění je schopná i zastavit (čím dříve se tintkura podá, tím lépe, samozřejmě).

Dle klinických studicí se jasně ukazuje, že na sílu imunity má zásadní vliv vitamín D (mj. je vynikající v prevenci nemoci SARS-Cov-2, tedy koronaviru - přičemž studide jenoznačně prokazují, že účinnější je užívání preventivně než při již "rozjetém" onemocnění covidem). Vitamín D se dávkuje 1 kapka denně u dětí a 2 kapky denně u dospělých (sklenička s vitamínem D tedy vydrží velmi dlouho).

Dle tradiční čínské medicíny covid oslabuje tzv. element Voda, tzn. ubližuje ledvinám. V ledvinách je umístěná naše životní energie. Jak životní energii regenerovat a zbavit se chronické únavy se dozvíte ve webináři (videu) http://www.WebinarLedviny.cz />
Pokud chcete mít u sebe a svých blízkých v dobrém stavu také sliznice (které jsou vstupní branou infekcí), doporučuji aplikovat MCT olej (reguluje imunitu, autoimunitu a také jak jsem uvedl zlepšuje stav slizniční imunity). Dávkuje se denně 1 lžíce oleje ráno a večer. Jeho chuť je neutrální. Lze konzumovat přímo nebo v jídle.

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce
http://www.UcinkyTinktur.cz

Pro řádný chod imunity má naprosto zásadní význam mikrobiom tlustého střeva. Jaké potraviny jíst, co dělat a co naopak nedělat, aby bylo tlusté střevo v pořádku uvádím ve videu o imunitě - vizte prosím http://www.WebinarImunita.cz
Doporučuji stáhnout do PC nebo notebooku a podívat se.

Pro silnou imunitu doporučuji také pobyt v lese. Lesní stromy (hlavně jehličnany) vylučují tzv. terpeny, což jsou látky, které mají za následek rozmnožení bílých krvinek a tím dochází také k přirozenému posílení imunity. Současně má pobyt v lese i příznivý vliv na psychiku, takže se "zabijí dvě mouchy jednou ranou".

Pokud byste měla zájem o bylinné produkty na Vámi uvedené potíže (tinktura IMU-NACH na posílení imunity, tinktura HÁLKA, pelargonie sidonská, majoránková mast, MCT olej, vitamín D, tinktura CIST KRÉTSKÝ, tinktura PRÁVENKA LATNATNÁ), je možné se mi ozvat na messenger http://www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.