bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
slideshow_web_01
slideshow_web_02
slideshow_web_03
previous arrow
next arrow
Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.

Nacházíte se na bylinkové poradně MUDr. Zbyňka Mlčocha. Zde můžete uložit dotaz do poradny. Pokud nevíte jak na to, zde je video s postupem

× Vítejte na fóru!

Řekněte nám něco o Vás - kdo jste, co máte rádi a proč jste se stali členy tohoto webu.
Všechny zde vítáme a těšíme se na Vaše příspěvky!

Aterom ve vlasech - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

- 03. čvn 2024 15:51 #10306 od tazatel
Dobrý deň, pán doktor. Chirurg mi na konzultácii diagnostikoval útvar vo vlasoch, rozmeru asi 1x2 cm, ktorý s vysokou pravdepodobnosťou označil ako ateróm. Chirurgický zákrok som odmietla. Prosím Vás o radu, čo by pomohlo vyliečiť takýto útvar bez operačného zákroku. Vopred Vám veľmi ďakujem za odpoveď.

- 03. čvn 2024 18:49 #31644 od MUDr. Zbyněk Mlčoch
Odpověděl MUDr. Zbyněk Mlčoch
Dobrý den. S ateromem mám osobní zkušenost (jen jsem ho měl v jiné lokalitě). Co na něj opravdu pomáhá je eseciální olej z rostliny KAJEPUT STŘÍDAVOLISTÝ. Aplikuje se okamžitě při prvních příznacích, že by se aterom mohl vyskytnout. Pokud byste měla zájem o esenciální olej z kajeputu, je možné se mi ozvat na messenger www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.

Vygenerováno za 0.167 sekund