bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
slideshow_web_01
slideshow_web_02
slideshow_web_03
previous arrow
next arrow
Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.

Nacházíte se na bylinkové poradně MUDr. Zbyňka Mlčocha. Zde můžete uložit dotaz do poradny. Pokud nevíte jak na to, zde je video s postupem

× Vítejte na fóru!

Řekněte nám něco o Vás - kdo jste, co máte rádi a proč jste se stali členy tohoto webu.
Všechny zde vítáme a těšíme se na Vaše příspěvky!

Tinktura bršlice kozí noha na bolesti kloubů při zvýšené kyselině močové v krvi

- 11. říj 2019 04:50 #2699 od tazatel
Dobrý den, měla bych dotaz. Kamarádka (39 let) chodí k lékaři, bolí jí hodně klouby, někdy i natékají, artritida ani revma nebylo zjištěno, přesto byla nalezena v krvi kys. močová. Předpokládám, že je to začátek dny. Mohla bych pro ni ještě teď vyrobit tinkturu z oddenků bršlice? Děkuji : -)

- 11. říj 2019 06:21 #23681 od MUDr. Zbyněk Mlčoch
Odpověděl MUDr. Zbyněk Mlčoch
Dobrý den. Ano, tinktura z bršlice kozí nohy by mohla mít příznivý efekt na bolesti kloubů obecně. Pokud má ale oteklých více kloubů, osobně bych měl podezření na nějakou infekční nebo autoimunitní nemoc a doporučil bych další pátrání po příčině cestou ortopeda, imunologa a revmatologa. Jsem si jistý, že některý z těchto tří odborníků zjistí příčinu, stanoví přesnou diagnózu a Vaší kamarádce pomůže. Další vhodné byliny na léčbu bolestí a nemocí kloubů jsou kalisie, kopřivové semínko, zázvor, přeslička a tymián. Pokud by Vaše kamarádka měla zájem o nějakou z mnou vyráběných tinktur (ze všech výše uvedených rostlin tinktury vyrábím, ev. je možnost namíchání směsi podle mých zkušeností), ať se mi ozve. Děkuji za Váš dotaz a důvěru.

Vygenerováno za 0.162 sekund