bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
slideshow_web_01
slideshow_web_02
slideshow_web_03
previous arrow
next arrow
Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.

Máte problém uložit dotaz do poradny? Podívejte se na návod ve videu zde.

× Vítejte na fóru!

Řekněte nám něco o Vás - kdo jste, co máte rádi a proč jste se stali členy tohoto webu.
Všechny zde vítáme a těšíme se na Vaše příspěvky!

Bolest hlavy po fyzické aktivitě, překrvení hlavy - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

- 05. kvě 2020 17:17 #3639 od tazatel

Dobrý den, pane doktore.
Už delší dobu (několik let) mě trápí bolest hlavy po fyzické aktivitě. Týká se to jak sportu, tak i třeba práce na zahradě na slunci. Nevím jak to přesně popsat, ale v podstatě ve chvíli, kdy mi začne "rudnout hlava", tak už vím, že je zle a do pár hodin se dostaví bolest hlavy v oblasti temene. Jako bych se přehřívala a vše to šlo do hlavy.
Praktická lékařka mi řekla, že to souvisí s životosprávou a váhou (jsem kuřačka, vážím 68kg při 160cm), takže se není čemu divit.
Je to hodně demotivující, ráda bych se víc hýbala, ale když vím, že si pár hodin poté budu muset vzít ibalgin, tak se mi do toho ani nechce.
Je nějaká bylinka, která by mi mohla pomoci?
Děkuji

Vygenerováno za 0.144 sekund