bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
slideshow_web_01
slideshow_web_02
slideshow_web_03
previous arrow
next arrow
Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.

Nacházíte se na bylinkové poradně MUDr. Zbyňka Mlčocha. Zde můžete uložit dotaz do poradny. Pokud nevíte jak na to, zde je video s postupem

× Vítejte na fóru!

Řekněte nám něco o Vás - kdo jste, co máte rádi a proč jste se stali členy tohoto webu.
Všechny zde vítáme a těšíme se na Vaše příspěvky!

Poškozené kořeny nervů - byliny, bylinky, léčivé rostliny

- 23. říj 2020 19:32 #4577 od tazatel
Dobrý den, pane doktore. Mám kořeny nervů na nohách úplně zničené a mám pouze jednu ledvinu. V ní se mi městná moč, kterou nemohu pořádně vyčůrat, musím tlačit. Mám dren a zároveň cévku. Děkuji a jsem s pozdravem.

- 24. říj 2020 04:28 #25530 od MUDr. Zbyněk Mlčoch
Odpověděl MUDr. Zbyněk Mlčoch
Dobrý den. Na poškozené kořeny nervů na dolních končetinách doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) : PUPEČNÍK nať 40% + BRAHMÍ (bakopa drobnolistá) nať 20% + BĚLOTRN KULATOHLAVÝ semeno 10% + VITÁNIE SNODÁRNÁ kořen 10% + MANGO plod 10% + TURAN ROČNÍ kvetoucínať 10%. Ze všech výše uvedených rostlin vyrábím bylinné tinktury. Jde konkorétně o tinkturu NEU-PAT (bude dostupná na eshopu od 15.11.2020). Univerzální dávkování tinktur je uvedeno na www.UcinkyTinktur.cz Pokud jde u potíží s močením o mechanický problém (z dotazu to není jasně zřejmé), je možné, že situaci nedokáží vyřešit léčivé rostliny a že může být např. problém s permanentním močovým katetrem (PMK). Nechávám ke zvážení jeho výměnu nebo výměnu za širší. Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.

- 28. říj 2020 10:05 #25598 od anonym
Odpověděl anonym
Dobrý den, děkuji za vaší odpověď.

- 01. lis 2020 17:31 #25645 od anonym
Odpověděl anonym
Zdravím pane doktore, mám dotaz ohledně Matcha Slim a to zda je opravdu přírodní a pomáhá na zrychlení metabolizmu, dobíjí energii a rozštěpuje podkožní tuk? Předem vám děkuji.

Vygenerováno za 0.179 sekund