bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
slideshow_web_01
slideshow_web_02
slideshow_web_03
previous arrow
next arrow
Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.

Nacházíte se na bylinkové poradně MUDr. Zbyňka Mlčocha. Zde můžete uložit dotaz do poradny. Pokud nevíte jak na to, zde je video s postupem

× Vítejte na fóru!

Řekněte nám něco o Vás - kdo jste, co máte rádi a proč jste se stali členy tohoto webu.
Všechny zde vítáme a těšíme se na Vaše příspěvky!

Bílé mušky, molice na bylinách - jak se jich zbavit bez chemických postřiků?

- 04. lis 2020 18:44 #4636 od tazatel
Dobrý den, pane doktore. Můj dotaz je následující: Asi sem úplně můj dotaz nepatří, ale týká se mojí bylinkové zahrádky. Téměř na všech bylinkach se mi začaly objevovat bílé skvrnky a když sáhnu do rostliny, vyletnou maličké bílé mušky. Nemám tušení co to může být a jak se toho zbavit. Mohl by jste mi prosím poradit? Děkuji a jsem s pozdravem.
Přílohy:

- 14. lis 2020 19:44 #25711 od MUDr. Zbyněk Mlčoch
Odpověděl MUDr. Zbyněk Mlčoch
Dobrý den. Jak se zbavit molic - vizte zde: https://www.bylinkyprovsechny.cz/ruzne/domaci-pestovani-bylin-rostlin/1783-osetreni-napadenych-bylin-bylinek-plisen-trasnenka-msice-molice-sviluska-padli-strupovitost-slimaci-hlemyzdi-mysi-hrabosi Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.

Vygenerováno za 0.158 sekund