bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
slideshow_web_01
slideshow_web_02
slideshow_web_03
previous arrow
next arrow
Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.

Nacházíte se na bylinkové poradně MUDr. Zbyňka Mlčocha. Zde můžete uložit dotaz do poradny. Pokud nevíte jak na to, zde je video s postupem

× Vítejte na fóru!

Řekněte nám něco o Vás - kdo jste, co máte rádi a proč jste se stali členy tohoto webu.
Všechny zde vítáme a těšíme se na Vaše příspěvky!

Cysta ledviny - byliny, bylinky, léčivé rosltiny, léčba bez léků

- 12. úno 2021 20:18 #5241 od tazatel
Dobrý den, pane doktore. Můj dotaz je následující: Byla mne zjistena cysta na ledvine, ktera pred 2 roky byla 2cm, nyni 4. Je mozno zmirnit narust, provazene opakovanym zanetem ledvin jiz dlouhodobe. /jsem zena rocnik 1961/ dekuji za Vasi radu. H. R.

- 07. bře 2021 15:09 #26055 od MUDr. Zbyněk Mlčoch
Odpověděl MUDr. Zbyněk Mlčoch
Dobrý den. Na cystu parenchymových orGÁnů, mezi něž patří například játra a ledviny doporučuji tinkturu z rostliny VILCACORA = ŘEMDIHÁK PLSTNATÝ = KOČIČÍ DRÁP = UŇA DE GATO (je to 1 rostlina, která má více názvů). Vilcacora se mi v minulosti pro tuto indikaci velmi osvědčila, na cysty tedy funguje. Všechny účinky výše uvedené rostliny, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz Pokud byste měla zájem o bylinnou tinkturu z vilcacory zájem, je možné se mi ozvat na messenger http://www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.

Vygenerováno za 0.171 sekund