bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
slideshow_web_01
slideshow_web_02
slideshow_web_03
previous arrow
next arrow
Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.

Nacházíte se na bylinkové poradně MUDr. Zbyňka Mlčocha. Zde můžete uložit dotaz do poradny. Pokud nevíte jak na to, zde je video s postupem

× Vítejte na fóru!

Řekněte nám něco o Vás - kdo jste, co máte rádi a proč jste se stali členy tohoto webu.
Všechny zde vítáme a těšíme se na Vaše příspěvky!

Voda v koleni, neuropatie - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

- 14. úno 2021 08:42 #5247 od tazatel
Dobrý den, pane doktore. Mamince se opětovně dělá voda pod kolenama jelikož má i neuropatii dělá jí chůze problémy musí poříd chodit na odsávání není něco co by jí ulevilo? Děkuji a jsem s pozdravem.

- 07. bře 2021 16:17 #26056 od MUDr. Zbyněk Mlčoch
Odpověděl MUDr. Zbyněk Mlčoch
Dobrý den. Na neuropatii doporučuji tuto tikturu (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv), jmenujícíse NEU-PAT: https://www.bylinkyprovsechny.cz/eshop/bylinkove-tinktury-kapky/tinktura-bylinne-kapky-neuropatie-detail Na vodu pod kolenem doporučuji přikládat obklady - odvar LOPUCH (ev. tinktura - je efektivnější). Řeší efektivně chronickou, opakující se vodu v koleni. Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.

Vygenerováno za 0.173 sekund