Bylinková botanická procházka Bobrava u Brna 30.5.2021 MUDr. Mlčoch Martin Sedlák

JIŽ SE USKUTEČNILO.


Účinky rostliny:

Dovolujeme si vás pozvat na bylinko-botanickou procházku do okolí Brna (přírodní park Bobrava). Milovník botaniky Martin Sedlák vám poví jak poznat jedlé i jedovaté rostliny v přírodě. Bylinář a lékař Zbyněk Mlčoch vám stručně povykládá něco o tom, co z léčivých rostlin sbíráme, jak "to" zpracováváme a jaké má konkrétní bylinná droga účinky na lidské zdraví. 

 

 Kdy: neděle 30.5.2021, 13 - cca. 17 hod. (k autům bychom se vrátili mezi 17-18 hod.)

Kapacita: 25 osob

Cena akce: 350 Kč

Organizátor: Martin Sedlák

Jak si zamluvit místo? Napsáním na email níže (v zeleném proužku).

Místo setkání před procházkou: Trpín 863/38, Střelice u Brna - místo na mapě zde, prohlédněte si, prosím, ať nebloudíte a nejste ve stresu ;)
Prosíme přijďte již kolem 12:45 hod., abychom mohli ve 13:00 již vyrazit do přírody. Děkujeme. Kdo přijde pozdě, musí nás doběhnout ;)
Než vyrazíme, uděláme si malou poznávačku rostlin ještě na místě před odchodem (v době čekání než přijdou všichni).

Možnost parkování na místě: na okraji cesty ZDE.

Trasa: trasa kudy půjdeme na mapy.cz je zde (na trase stoupání do kopce, nevhodné pro špatně pohyblivé osoby!) - obrázek mapy trasy vč. výškového profilu (jak moc půjdeme do kopce) je zde

Délka trasy: 6,5 km; zvolíme pomalé tempo, půjdeme krásnou krajinou - intravilán, pole, les, louka, potok, bude příležitost vidět různá prostředí, ve kterém rostou rostliny.

Lektoři: Lektoři: Martin Sedlák (dlouholetý milovník botaniky), MUDr. Zbyněk Mlčoch (bylinář věnující se léčivým rostlinám od roku 1994; absolvent a v současné době i lektor Školy přírodních terapií v Českém Krumlově). 

Martin Sedlák botanikMUDr. Zbyněk Mlčoch bylinkář bylinář fytoterapeut

S sebou si vezměte: repelent, pití, boty do ne/pohody, pokrývka hlavy (klobouk, kšiltovka), poznámkový blok. Propiska pro každého zdarma na místě.

 


Storno podmínky:

  • Do 20.5.2021 23:59 hod. možnost vrácení celé částky 350 Kč na požádání bez udání důvodu.
  • Od 21.5.2021 00:00 hod. není možné částku 350 Kč již vrátit, kurzista ale může za sebe poslat náhradníka.
  • V případě nečekané události (velmi špatné počasí, nemoc lektora/lektorů, pokračování koronavirové pandemie s nemožností shrocování více osob na jedné akci), bude účastník informován SMS zprávou a bude mu vrácena celá částka 350 Kč.

Bylinková procházka Brno Bobrava 28.6.2020, botanik Martin Sedlák, bylinář MUDr. Zbyněk Mlčoch

 

3600