Speciální ručně vyráběný pěstební substrát pro byliny (3 kg)

Speciální ručně vyráběný pěstební substrát pro byliny (3 kg)

Cena
45,00 Kč
  • pokud někdo dělá bylinkářství dlouhou dobu, tak si časem začnete míchat i vlastní substrát, který byliny nejen vyživí, ale současně se z něj nestane "kus tvrdého čehosi," což je běžné u klasické hlíny. Substrát pro byliny musí být přiměřeně měkký (aby mohly kořeny rostliny v substrátu expandovat), snadno prostupný (aby se do něj dostala voda, případně i odstekla, pokud je jí moc) a obsahující živiny. Pokud by tomu tak bylo, mohly by např. zahnívat kořeny, bylina by mohla začít měnit barvu a pak zahynout. Substrát pro bylinu je jako její jídlo. Kromě kvality vody a oslunění je to to nejdůležitější, co bylině poskytujete.
  • substrát je mnou ručně míchaný a obsahuje zahradnický substrát, kompost, písek, perlit a keramzit.
  • jen osobní odběr OLOMOUC, PŘEROV, PROSTĚJOV, BRNO po předchozí domluvě přes Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo přes FB zprávy - https://www.facebook.com/zbynek.mlcoch
  • koupí substrátu podporujete existenci a hlavně tvorbu nových stránek na webu Bylinky pro všechny - www.BylinkyProVsechny.cz - za to moc děkuji.
  • Bylina je prodávána v rámci činnosti zemědělského podnikatele (zákon č. 252/1997 Sb. o zemědělství - § 2e ods. 2 a dále § 10 zákona o daních z příjmu fyzických osob). Evidenční číslo zemědělského podnikatele: 87896273. Koupí byliny podpoříte existenci a rozšiřování webu www.BylinkyProVsechny.cz .
Dostupnost :
Není skladem (dotázat se)
 
Powered by Phoca Cart